30DIENU IZAICINĀJUMS

30 dienu izaicinājums domāts jebkuram, kurš vēlas samazināt svaru, uzņemt svaru, rast idejas veselīgām 

maltītēm vai uzlabot pašsajūtu, iekļaujot Herbalife Nutrition produktus!

 

30 dienu Izaicinajums Herbalife nutrition

Labs ieskrējiens katram, kam svarīgi koriģēt augumu, justies enerģiskam, zaudēt kg, un darīt to komfortabli. Programmā individuāli pieskaņota ēdienkarte katrai dienai un darbs ar uztura konsultantu, grupas atbalsts un rezultātu sacensība katru dienu. Programmā iekļauti Herbalife Nutrition produkti veselīgam rezultātam! Darbs un komunikācija notiek interneta programmā Telegramm.

Iespējamās programmas

Bāzes programma 70eur. Vēlos

Pamata programma, lai veidotu veselīgus ieradumus, koriģētu augumu un izprastu kā saglabāt rezultātu. Pašsajūtas, enerģijas uzlabošanai. 


Intensīvā programma 140eur.  Vēlos

Intensīva tauku samazināšanas programma veidota, lai komfortabli un harmoniski zaudētu kg, bez bada sajūtas. Vairāki Herbalife Nutrition produkti nodrošina svara zudumu tieši no taukiem, uzlabojot matu, ādas, miega kvalitāti, palīdzot ādai savilkties - veidojot tvirtu ķermeni.

Attīrošā programma 115eur. Vēlos 

Piemērota tiem, kam svarīgi uzlabot gremošanas sistēmu (vēdera pūšanos, aizcietējumi, dedzināšana) un ādas kvalitāti (celulītu, pines, sausumus, ēdes u.c), koriģēt augumu.


HERBALIFE NUTRITION

Kopš tās dibināšanas 1980. gadā, Kompānijas Herbalife Nutrition ir izvirzījusi sev uzdevumu mainīt cilvēku dzīves, lai tās kļūtu labākas, pateicoties kvalitatīviem produktiem sabalansētam uzturam, kā arī biznesa iespējām papildu ienākumu gūšanai. 

Kompānijas produktu klāstā šodien ir vairāk nekā 130 produkti, kurus var iegādāties pie mūsu Neatkarīgajiem Partneriem vairāk nekā 95 valstīs. Kompānijā strādā 8 tūkstoši darbinieku. Herbalife akcijas tiek kotētas NASDAQ un NYSE biržās.

0
 .